Není kámen jako kámen!

Mi - ne - rá - ly!

Svoji guashu nebo roller vždy vybírejte podle intuice. Líbí se vám růžový růženín, nebo vás okouzlil podmanivý černý obsidian?

Vaše podvědomí Vás vede k tomu, co právě teď potřebujete, tak se nebojte ho následovat. Kámen, který se nám na první pohled zalíbí, si nás jednoduše našel, je prostě ten pravý a tak neváhejte.

Pokud si nejste jistí a chcete mít rozhodování pod kontrolou, přečtěte si více o jednotlivých minerálech, protože není kámen jako kámen.

 

 Je sám o sobě kamenem lásky a sebelásky. Otvírá srdce na všech úrovních, otvírá dveře sebelásce, hojí bolavé srdce a citová zklamání, výborně slouží v době traumat a krizí. V existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii, posiluje empatii a citlivost, přivede do života lásku a nové vztahy. Vede k odpuštění sobě samému.

 

Je symbolem čistoty a vyrovnanosti. Zvyšuje lásku i kvalitu péče o rodinu. Jedná se o ochranný kámen, jenž udržuje svého majitele mimo nebezpečí a vnáší do jeho života harmonii. Jadeit přitahuje štěstí a přátelství. V duševním životě stabilizuje osobnost a uvádí duši do souladu s tělem. Přináší soběstačnost. Uklidňuje mysl. Podněcuje zrod nových myšlenek. Dodává odvahu projevit, kým ve skutečnosti jsme a pomáhá při poznávání sebe sama. Léčí: ledviny, nadledvinky, odstraňuje jedovaté látky z těla, pomáhá hojit stehy, zvyšuje plodnost, příznivě působí při porodu.

 

Léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá a odblokovává energii, přináší hluboké pročištění duše. Napomáhá soustředění a uvolňuje uzamčenou paměť. Odstraňuje svalové křeče, podněcuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Čistí a uzdravuje jednotlivé organy. Zbavuje bolestí hlavy a uvádí čakry do vzájemné harmonie. Čištění: pod tekoucí vodou, zmrazením. Nabíjení křišťálu: na sluníčku nebo třením (jemnou látkou, třeba flanelem).

 

Je to kámen bez hranic a bez omezení. Účinkuje rychle a s velikou silou. Pohlcuje negativní energii z okolního prostředí, chrání proti všemu negativnímu. Posiluje svého majitele a přináší pomoc velmi citlivým lidem. Pomáhá člověku zjistit, kým doopravdy je. Podněcuje k růstu a poskytuje během něj stabilní podporu. Odstraňuje emocionální bloky a starší traumata. Dodává vnitřní sílu. Položený vedle postele nebo pod polštář má uklidňující účinek - odstraní stres a napětí. Často umývejte pod tekoucí vodou.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení