Konjaková houba: K pleti šetrný, ale neméně účinný zázrak

Konjaková houba: K pleti šetrný, ale neméně účinný zázrak

Hledáte produkt, které jemně očistí vaši pokožku bez poškození? Konjaková houbička bude tím pravým pomocníkem, pokud rádi pečujete o svou pleť a nejste příznivcem drsnějších peelingů, které mohou při nesprávném používání pleti spíše škodit.

Nejednou jste si mohli všimnout, jak krásnou a jemnou pleť mají Asiatky. Není to náhoda. Tyto ženy dobře vědí, jak kvalitně a šetrně o svou pleť pečovat. Konjaková houbička patří mezi základní a nezbytnou péči o pleť. Vyrobena je z konjaku, což je kořenová zelenina pocházející právě z Asie.

Proč houbičky z konjaku?

Ať už máte citlivou nebo smíšenou pleť, shodneme se na tom, že „dřít“ obličej peelingem každý den není prospěšné. Kvalitní peeling se doporučuje maximálně jednou za týden. Pokud k čištění pleti používáte micelární vodu, jistě víte, že extrémně vysušuje pokožku, jelikož micely jsou mýdlové složky, které sice nečistoty odstraní, ovšem vaše kosmetická rutina tím není zdaleka u konce. Pleť se poté musí dočistit tonerem, který ji stabilizuje a nesmíme zapomenout za hydrataci, séra a další produkty. 

Konjaková houbička je něco jako každodenní peeling pro váš obličej, který odstraní odumřelé buňky, ovšem tak šetrně, že si toho ani nestáčíte všimnou. Konjak je dokonce tak účinný a šetrný, že ho může používat někdo s aknózní pletí – konjaková houba pomůže zlepšit zdraví pokožky.

Konjaková houbička získává na popularitě

Pokud vás zajímá, proč tolik lidí používá houbičku na obličej vyrobenou z kořenové zeleniny, máme pro vás hned několik vysvětlení:

  1. Konjakové houbičky jsou nejlépe známé pro kvalitní čištění pleti a jemnou exfoliaci. Tedy o šetrné odstranění odumřelých buněk pokožky.
  2. Tato mimořádně jemná houbička se doporučuje pro pleť s ucpanými póry, mastnou pleť, ale i aknózní. Vzhledem k tomu, jak jemné konjakové houbičky jsou, jsou považovány za ideálního pomocníka pro všechny typy pleti.
  3. Konjaková houbička vám poslouží jako skvělý odličovač make-upu.

Existuje více druhů konjakových houbiček?

Všechny výrobky se shodnou na té nejdůležitější věci – jsou vyrobeny z konjaku. Čím se liší, je jejich barva a přidané přísady. Pokud si plánujete konjakovou houbičku pořídit, zvažte typ vaší pleti. Například na aknózní pleť se doporučuje čistící houbička s dřevěným uhlím, pro extrémně citlivou pleť zkuste konjakovou houbu bez přidaných přísad.

Mezi velkou výhodu konjakové houbičky patří, že ji můžete používat každý den.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení