1 hodnocení

GUA•SHA • obsidian - pánská

• LIMITOVANÁ EDICE Gua•Sha z obsidianu s šedým gravírováním a tmavým pytlíčkem pro muže

Benefity:

• díky svému tvaru je vhodná na obličej, tělo i pokožku hlavy

• obnovuje kontury obličeje

• zbavuje pleť vrásek a vyhlazuje ji

• přispívá k vyšší produkci kolagenu

• pomáhá k tonizaci pleti

 
Můžeme doručit do:
30.3.2023
Skladem
Kód: 07
595 Kč 595 Kč / 1 ks
Kategorie: GUA•SHA

LIMITOVANÁ EDICE pro muže

LIMITKA pro vás pánové. Víme, že se také o sebe rádi staráte a proto je zde naše guasha v tmavé pánské edici. Nevíte, zda to ji budete používat? Nebo nevíte k čemu? Tak čtěte dál: Návod je vždy součástí balení a pokud byste přeci jen dál váhali, tak s ní přece můžete masírovat třeba i jiné části než jen svůj obličej a nohy třeba právě šíjí vaši milované ženy. A děkovat nám pak nemusíte, že večer dopadl báječně, taky vás máme rády :-)

Nebo dámy hledáte dárek pro muže?

Pokud chcete překvapit svou polovičku, nebo jen hledáte pěkný dárek pro jakéhokoliv muže (ne nebudeme vyzvídat kdo to je, ale samozřejmě nás to zajímá:-), tak věřte, že nešlápnete s touto guashou vedle.

Obsidian guasha je větší, než klasické obličejové. Je v rozměru cca. 12x6 cm (velikost jednotlivých kusů se může lehce lišit, jedná se o přírodní produkt a tak je zcela přirozené, že se může lehce lišit barvou nebo právě svou velikostí).

Ale proč je tak veliká? Je totiž vhodná jak pro masáž obličeje, tak i těla a hlavy.

Pojďme si říct, jak s ní zacházet.

Obličej:

Vždy použijte dostatečné množství oleje, aby guasha po kůži snadno klouzala. Zvlněnou stranu použijte na obličej a srdíčko na kontury obličeje. Tak jako u klasických menších guash.

Tělo:

Pomáhá na uvolnění nebo při bolestech zad. Naneste olej a jemně se masírujte - tahy veďte vždy směrem k srdci.

Hlava:

Masírujte si jím pokožku hlavy. Mokré nebo suché vlasy, jakkoliv vám to bude příjemné.

 

Návod na použití:

Aplikujte sérum nebo olej na očištěnou tvář, krk a dekolt. Opakovanými jemnými tahy masírujte kůži dle návodu po dobu alespoň jedné minuty. Pro ideální výsledek doporučujeme masážní rituál provádět 3-5 minut.

JAK NA TO? Návod je vždy součástí balení a nebo můžete sledovat naše instruktážní videa.

Základní pravidla pro používání GUASHI v oblasti obličeje a krku

  1. Nepoužívejte GUASHU, trápí-li vás záněty kůže (akutní akné). V případě, že zvažujete aplikaci botoxu nebo podobný zákrok, poraďte se o následné masáži GUASHI s lékařem.
  2. Před masáží naneste na pleť své oblíbené sérum nebo olej. Nikdy nejezděte minerálním kamenem po suché pleti.
  3. Než si z masáže uděláte rutinu, nestyďte se nahlížet do přiloženého návodu, kde je znázorněno, jakým způsobem GUASHU přikládat, i směr jednotlivých tahů. Dočkáte se díky tomu výsledků v nejkratším možném čase.

Obsidian:

Je to kámen bez hranic a bez omezení. Účinkuje rychle a s velikou silou. Pohlcuje negativní energii z okolního prostředí, chrání proti všemu negativnímu. Posiluje svého majitele a přináší pomoc velmi citlivým lidem. Pomáhá člověku zjistit, kým doopravdy je. Podněcuje k růstu a poskytuje během něj stabilní podporu. Odstraňuje emocionální bloky a starší traumata. Dodává vnitřní sílu. Položený vedle postele nebo pod polštář má uklidňující účinek - odstraní stres a napětí. Často umývejte pod tekoucí vodou.  

 

Tipy a triky:

Pro dosažení všech benefitů guashi nejprve očistěte svou pleť přírodní konjak houbičkou. Kůže tak bude perfektně a šetrně vyčištěná, hydratovaná a dokonale připravená na další péči. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: